Форельне господарство

Золота форель – Царська риба, і тому дуже вибаглива до чистоти довкілля. Вона вимагає терплячості і особливої, «царської», уваги до своєї шляхетної персони. Через це мало хто береться за вирощування форелі від ікринки – простіше купити молодняк.

Але для нас карпатська гостинність – це життя у гармонії з природою. І велика кришталева мрія про форельне господарство, де рибка виростає з малюсінької ікринки, стала дійсністю. І наша щоденна праця дає право впевнено сказати, що наша риба найкраща.

Форельне господарство розважально-оздоровчого комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» має дві дати народження.

В 1976 році розпочало свою роботу нове форельне господарство. На той час підприємство володіло передовими технологіями та досвідом. Сюди приїздили закордонні рибоводи та іхтіологи, аби навчитися розводити форель.

Та минав час, кардинально змінювалося життя в країні, і в середині 90-их занедбані будівлі мало чим нагадували успішне та процвітаюче підприємство.

2007 став роком відродження форельного господарства. Теперішній колектив, у якому працюють рибоводи з понад 20-літнім стажем, відновив величезну інфраструктуру: 21 ставок, інкубаторій, забезпечення тільки біологічними кормами та джерельною водою.

Форель відчуває настрій людини і ставлення до себе. Тому мало просто механічно дотримуватися інструкцій щодо її вирощування та догляду. Слід щиро, з душею дбайливо піклуватися про золоту форель, створювати їй належні умови та цілодобово відповідати її вибагливим потребам.

Саме завдяки колективу небайдужих людей сьогодні тут єдине місце в Україні та Східній Європі, де створено ідеальні умови для розмноження, росту та розвитку форелі. Іншими словами, у комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» виростає ПРАВИЛЬНА форель.

Окрім форелі, господарство пишається й розведенням стерляді, щуки, карася, коропа. Планується запускати білого амура та інші види цінних риб.

Будь-якої пори року ви, закидаючи вудочку, гарантовано впіймаєте цю надзвичайно корисну рибу – аристократку серед прісноводних. І будете задоволені риболовлею, адже ми достеменно знаємо, як живе форель: від малюсінької ікринки до дорослої рибини.

Напевно, саме тому власноруч впіймана риба у розважально-оздоровчому комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» вдвічі смачніша.

А поки у вашій крові вирує азарт від риболовлі, ваші діти мають унікальну нагоду познайомитися з живою природою.

Одна справа – просто прочитати про форель у підручнику з природознавства, але зовсім інші відчуття, коли на власні очі бачиш, як росте і розвивається ця рибка.

Карта

Контакти

РЕСТОРАН,

замовити столик, банкет, корпоратив:

    097 639-49-49 (прямий)
    067 889-69-99 (багатоканальний)

ГОТЕЛЬ,

замовити номер:

     044 374-05-72 (прямий)
     067 889-69-99 (багатоканальний)
або скористайтесь онлайн замовленням

ЧАН,

замовити цілющу купіль:

     067 411-87-57‬ (прямий)
     067 889-69-99 (багатоканальний)

Адреса:

с.Коростів, Сколівський район, Львівська область, 662 км траси Київ – Чоп

Тел./факс: (067)889-69-99
e-mail: info@zolotaforel.ua
GPS: N 49.00939
E 23.42768