Оздоровча церемонія

Під час багатоденного диспуту, методом численних і систематичних занурень у цілющу купіль, бувалі й авторитетні гірські експерти зі SPA по-гуцульськи ще раз відкрили «Закон Архімеда» і нарешті дійшли згоди у питанні, як правильно оздоровлюватися з чаном, біля чану, в чані.

Ця історична подія мала місце у ніч з 31-го грудня на 1 січня, коли рік 2006 перетворювався на 2007, і коли з нагоди цього було випито багато літрів карпатського чаю та мінеральної води.

Допущені на загаданий тут диспут представники комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» мали щастя зі щирою повагою до знаних експертів зі SPA по-гуцульськи старанно, слово в слово занотувати проголошені ними рекомендації.

Відтак ми маємо ґрунтовні підстави пропонувати Вам дотримуватися цих простих, але дуже корисних для Вашого здоров’я правил.

  1. Налаштуватися на цілющу купіль. Для цього достатньо просто подумати про щось приємне та веселе і з посмішкою піти до чану.
  2. Сісти в чан. Коли Ви опинитеся у чані – розслабтеся і нічого не робіть. Вода зігріє Ваше тіло. Сидіть, доки з’явиться відчуття жару, що означає – кожна клітинка Вашого натомленого тіла прогрілася так як треба.
  3. Стрибнути в холодну річку Бутівля. Стрибати прийнято з вигуками радості, жінкам дозволено верещати. Контрастне занурення з гарячого чану в холодну воду додає адреналіну в крові.
  4. Сісти знову в чан. Після холодної води швиденько несетеся назад до чану і сідаєте в теплу воду ще на 1 хвилину. З цієї миті починається гуцульська акупунктура – Ви відчуваєте, ніби тисячі голочок зі смереки легенько і приємно пронизують всеньке Ваше тіло.
  5. Випити чаю і насолодитися отриманим ефектом. З дивовижною легкістю Ви покидаєте чан і переходите до фірмового карпатського чаю. Після 15-20 хвилин чаювання можете починати наступне коло.

Загалом бажано пройти мінімум 3 кола з першого пункту по п’ятий.

Завершуйте цілющу купіль теплим чаном або теплим чаєм.

Тобто, коли вирішили, що вже достатньо оздоровилися, не варто наостанок обливатися холодною водою чи стрибати у річку.

Також зверніть увагу, що купіль у чані суттєво відрізняється від традиційної лазні чи сауни.

Лазня чи сауна зазвичай знаходяться у закритому приміщенні. Натомість, приймаючи купіль у чані, Ви весь час, окрім як у роздягальні, перебуваєте практично на свіжому повітрі.

І в цьому, власне, головна перевага SPA по-гуцульськи, купелі у чані, бо Ваше тіло, у воді, а голова, так би мовити, постійно провітрюється гірським повітрям.

Завдяки цьому Ви і в чані повноцінно прогрієте своє тіло, і додатково оздоровитеся, дихаючи свіжим, чистим та цілющим карпатським повітрям.

Карта

Контакти

РЕСТОРАН,

замовити столик, банкет, корпоратив:

    097 639-49-49 (прямий)
    067 889-69-99 (багатоканальний)

ГОТЕЛЬ,

замовити номер:

     044 374-05-72 (прямий)
     067 889-69-99 (багатоканальний)
або скористайтесь онлайн замовленням

ЧАН,

замовити цілющу купіль:

     067 411-87-57‬ (прямий)
     067 889-69-99 (багатоканальний)

Адреса:

с.Коростів, Сколівський район, Львівська область, 662 км траси Київ – Чоп

Тел./факс: (067)889-69-99
e-mail: info@zolotaforel.ua
GPS: N 49.00939
E 23.42768