Телефони
Готель: | 044 374-05-72, 067 889-69-99 |
Ресторан: | 097 639-49-49 |
Чан: | 067 889-69-99 |
Готель: | 044 374-05-72, 067 889-69-99 |
Ресторан: | 097 639-49-49 |
Чан: | 067 889-69-99 |
Древнє та шляхетне сімейство лососевих по праву пишається своїм видатним і найвідомішим представником – королевою риб на ім’я Форель.
І справді, форель просто таки досконалий взірець царського життя у світі прісноводних риб.
Форель вибаглива і примхлива до умов існування: водиться вона тільки у стрімких, переважно гірських річках, зі свіжою, холодною, насиченою киснем проточною водою.
Форель граціозна і прекрасна: молода рибина на полюванні прудко та красиво вистрибує з води і на льоту ловить комах чи мушок. Доросла форель – сильний хижак і у мистецтві полювання на дрібну рибу може позмагатися навіть зі щукою.
Форель горда і сильна: в природних умовах зловити її не просто. Вона підкоряється твердій руці і наполегливому бажанню сильного чоловіка. Рибалки добре знають збурений супротив форелі, схожий на карколомний танок з потужними ривками та стрибками. Але така королівська гра тільки додає риболовлі шаленого азарту.
Форель смачна, поживна і корисна: м'ясо форелі віддавна вважається вишуканим делікатесом. Традиційно страви з форелі прикрашають столи обраного бомонду вінценосних осіб.
То ж не дивно, що саме форель найчастіше зустрічається в художній та історичній літературі, і навіть згадується у діловому листуванні видатних людей, чиї рішення призводили до важливих історичних подій. Інакше кажучи, люди просто обожнюють форель. Заради неї вони готові на відчайдушні вчинки.
У ставках розважально-оздоровчого комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» ви зустрінете і, якщо забажаєте, власноруч спіймаєте райдужну форель та золоту форель.
Родом райдужна форель форель із Північної Америки. Колись вона водилася тільки у річках Тихоокеанського узбережжя Каліфорнії. І лише наприкінці ХІХ сторіччя райдужна форель розпочала свою тріумфальну подорож по всьому світу.
Тепер людство милується і насолоджується досконалим смаком багатьох підвидів форелі, найпопулярніші серед яких: струмкова, озерна, бура, охридська, форель апачів, форель Біва (водиться тільки в однойменному озері в Японії), райдужна, золота, біла, бурштинова і найрідкісніша – кобальтова форель синього кольору.
Карпати, можна сказати, стали другою батьківщиною форелі. Тут для королеви риб є чудові умови для розкішного екологічно чистого життя: стрімкі ріки, чисте повітря, смачна пожива.
Окрім як бути райдужною, кожна форель має шанс стати золотою. Точніше, народитися. Лишається тільки обрати місце появи на світ: або притоки високогірної річки Керн у Каліфорнії, або сучасне форельне господарство, таке як у розважально-оздоровчому комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ».
Саме тут, у комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ», єдине місце в Україні та Східній Європі, де створено ідеальні умови для розмноження, росту та розвитку форелі: золотої та райдужної.
У форельному господарстві «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» з моменту «ікринка» до моменту «рибинка» минає 2-3 роки. За цей час золота чи райдужна форель росте, розвивається і збагачується важливими для нашого здоров’я елементами, відчуваючи щиру турботу та лагідне ставлення людей.
Ви тільки уявіть, 2-3 роки ми плекаємо і вирощуємо особисто для вас оту рибинку, котру ви особисто впіймаєте, завітавши в розважально-оздоровчий комплекс «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ».
Королева риб, її величність Форель, власною персоною чекає на вас, ваших друзів, ваших рідних у своїй затишній карпатській резиденції – комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ». Форель приготувала для вас і захопливу азартну риболовлю, і казково-смачне частування.
З давніх-давен стерлядь вважається істинно російською рибою. Юшка зі стерляді на столі російського купця – це знак щирої поваги та визнання для гостей. Любили стерлядь також і майже всі російські самодержці: 1,5-метрові рибини, вагою понад 16 кілограмів були чи не головною стравою царських банкетів. Навіть на гербах і прапорах деяких російських міст фігурує стерлядь – символ достатку, багатства, шляхетності.
Однак історія стерляді починається ще задовго до появи Російської імперії, і задовго до появи самої людини. Осетрові риби, до сімейства яких відноситься й стерлядь, є реліктовими видами, які пережили мільйони років еволюції, успішно пристосовуючись до найрізноманітніших екологічних умов.
І сьогодні стерлядь за своїм характером схожа на представницю древньої королівської династії.
Стерлядь вимоглива, так би мовити, до якості життя: вона водиться тільки там, де є чиста свіжа прохолодна вода.
Стерлядь активно уникає зайвої популярності та уваги до себе: вона плаває в найглибших місцях судноплавних рік і веде дуже потайний спосіб життя. А після нересту взагалі заходить на піскову мілину, повністю заривається у пісок, залишаючи на поверхні тільки свій довгий ніс.
Стерлядь оригінальна у полюванні: вона під вечір або вночі підіймається на поверхню води, перевертається на черевце і тихцем, ніби підкрадаючись, пливе, хапаючи ротом свою здобич: комашню, личинок комарів.
Стерлядь смачна, красива й цінна риба: вона, окрім того, що без кісток, завдяки чому й задовольняє смаки найвибагливіших гурманів, позитивно впливає і на стан нашого здоров’я: в першу чергу поліпшує діяльність мозку та серцево-судинної систем. І, попри високу жирність, м'ясо стерляді має низьку калорійність. Така особливість дає змогу відносити стерлядь до особливих дієтичних продуктів.
З такою знаменитою історією, з такими похвальними рекомендаціями найвпливовіших людей світу стерлядь займає одне з перших місць у мріях рибалок. Спіймати стерлядь своїми руками прагне кожен рибалка. Заради цього їдуть навіть далеко за кордон.
Проте стерлядь значно ближче – у Карпатах. Приїздіть у розважально-відпочинковий комплекс «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ». Для вашої азартної риболовлі усе готове: стерлядь у ставках, зручні пірси, наживка та вудка.
А перш ніж вгодована стерлядь потрапить на ваш гачок, вона росте у наших ставках. Росте, скажемо відверто, у своє задоволення. Адже спеціалісти комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» створюють спеціальний, близький до природного, мікроклімат для існування стерляді.
Без зайвої скромності відзначимо, що стерлядь комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» за своїми смаковими якостями нічим не поступається стерляді з річки Волга, що зауважив один із російських гостей.
То ж запрошуємо й вас відвідати розважально-відпочинковий комплекс «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ», впіймати стерлядь і самому відчути її дивовижний смак.
Ловити рибку у мутній воді – це про щуку… У буквальному сенсі цього вислову, бо один зі способів полювання щуки такий: вона стає на мілині головою вниз за течією й хвостом мутить мул, утворюючи довкола себе піщану завісу, яка надійно ховає щуку від інших риб.
Полюбляє щука також і нападати із засідок. Буває, ганяється за своєю здобиччю у воді та над водою. Окрім риби, щука не проти поласувати й каченятами, жабами, видрами.
Вдалому полюванню сприяють фізичні дані щуки: продовгувате тіло; сплюснута, схожа на крокодилячу, голова; сильні щелепи із численними зубами; рухомі очі, якими вона бачить і те, що спереду, і те, що з боків.
З усього видно – щука авторитетний, агресивний і безжальний хижак. Через це елегантні манери їй не притаманні. Та й до умов існування вона не вибаглива: живе щука всюди: в річках, озерах – головне, щоб течія була повільна.
Проте щуки по своєму видатні. Деякі факти зі щучого хуліганського життя якщо й не захоплюють, та все ж зацікавлення викликають:
А той факт, що щука сильний, рухливий і невтомний мисливець, спонукає її, особливо коли дуже голодна, кидатися на все, що рухається поблизу неї. Тому нерідко щука потрапляє на гачок рибалкам, а вже потім у дуже апетитному вигляді на банкетний стіл.
Фарширована щука – одна з ексклюзивних страв розважально-відпочинкового комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ».
Рекомендуємо вам серед інших смаколиків замовити й фаршировану щуку. Ця страва яскраво прикрасить банкет з нагоди вашого особистого свята: ювілею, весілля, річниці чи дня народження.
Жива щука прямо із ставка комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ», потрапивши до рук досвідченого кухаря, перетвориться на унікальну за смаком страву, приготовану спеціально для вас і ваших гостей.
Рибалки добре знають коропа, відомого також під назвою сазан. І в першу чергу рибалки відзначають його хитрість, обачність, вміння «вислизати з рук», обережність та рідкісне чуття небезпеки.
Короп блискавично реагує втечею, почувши найменші звуки на березі чи побачивши коливання поплавка у воді. Коли ж сазан потрапляє на гачок, то бореться до останнього: прагне розігнути гачок або заплутати чи порвати волосінь. Часто трапляються випадки, коли вже пійманий короп твердою частиною спинного плавника перепилює волосінь і рятується із сітей.
Ну чим не лисиця?
За такий характер короп заслужено користується авторитетом і повагою серед рибалок.
Між іншим, не тільки у рибалок:
В останніх двох країнах коропів спеціально відгодовують до свят. Господарі кладуть собі у гаманець велику луску святкового коропа як талісман, що має суттєво збільшити добробут родини.
Як бачите, з такою поважною рибою як короп приємно зустрітися. Особливо у Карпатах за обіднім столом у розважально-оздоровчому комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ».
У ставках комплексу «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» живуть і просто на очах нагулюють жир смачні коропи. Бо ж не тільки за вміння приносити удачу та щастя люблять і поважають коропа люди, а й за його апетитне м'ясо.
Короп здатен жити в простих, можна сказати аскетичних, умовах: аби було тепло і спокійно. Головне, щоб їжу регулярно подавали: короп безшлункова риба, тому мусить постійно їсти, через що швидко набирає вагу.
Взимку короп «одягає» теплу шубу зі слизу, заривається в мул і спить до весни.
Однак будь-якої пори року у розважально-оздоровчому комплексі «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ» короп з’явиться перед вами за першим покликом. Пропонуємо розглянути такі варіанти приємного «спілкування» із коропом:
Приїздіть у відпочинково-оздоровчий комплекс «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ», скуштуйте свого смачного коропа, і він принесе вам успіх, добробут, щастя.
Золота форель (Oncorhynchus aguabonita) |
Райдужна форель (Oncorhynchus mykiss) |
Стерлядь (Acipenser ruthenus) |